Hétköznapi Küldetések Fogyatékossággal élő emberekkel

A fogyatékossággal élők még mindig nagyon nehezen férnek hozzá a szolgáltatásokhoz. A megoldás nem csak az akadálymentesítésben van, hanem a közvetlen megtapasztalásban.

A Special Pécs beszélgetéseket szervez vállalkozások és közintézmények, vagy programok számára, amelynek során közvetlen kapcsolatban, a szolgáltatás helyszínén, egy kötetlen bejárás és beszélgetés alapján tudhatják meg, mire is van szüksége egy látássérültnek, kerekesszékkel közlekedőnek, vagy egy autista fiatalnak, annak érdekében, hogy a szolgáltatásokat megfelelően használhassák.

A fenti témában szervez konferenciát a Special Pécs, melyet jó szívvel ajánlunk figyelmükbe.

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívjuk Önt és munkatársait az „Első az ember! Fogyatékossággal élők önérvényesítő programja” című – NCTA-2014-8270-C azonosító számon nyilvántartott – programunk záró rendezvényére, mely 2015. december 15-én, kedden 10.00 órakor a Nevelők Háza Egyesület Pécs, Szent István tér 17. szám alatti konferencia termében kerül megrendezésre.

Program:

10.00 – 10.30    Köszöntő, a program eredményeinek bemutatása

10.30 – 12.30    Gyakorlati bemutató – „Hétköznapi Küldetések Fogyatékossággal élő emberekkel” elnevezésű módszerünk szemléletformáló erejének bemutatása

12.30 –             Büféebéd, melyet a Mecsek Ökocsali és Biobia szolgáltat

A rendezvényen az időjárási viszonyoknak megfelelő ruházatban érdemes megjelenni!

Információ és regisztráció a lenti elérhetőségeken.

Kérjük, jelentkezési szándékát 2015. december 14. 12 óráig jelezze!

Special Pécs Fogyatékosokért Alapítvány

+3670 434 73 56                    info@specialpecsalapitvany.hu