Karácsonyi ajándékgyűjtés

Itt a lehetőség, hogy olyan gyermekeknek tegyük szebbé december utolsó napjait, akiknek nem természetes, hogy a szeretet ünnepén étellel teli asztal és ajándék várja őket. Együtt boldogabbá varázsolhatjuk a gyerekek karácsonyát!

Hol adhatod le az adományod?

- Szolgáltatói Irodában minden nap nyitvatartási időben

- Szenes Klub  itt a pszichológus szakest alatt, tehát december 12-én az Élmény Tár Tanoda standjánál)

Milyen ajándékoknak örülnének a gyerekek?

- plüss, könyv, babák és társasjáték

- tartós élelmiszer

Milyen pluszt adnak hozzá a szervezők?

- a december 12-ei Pszichomikulás belépőjegyeiből származó bevételt a BTK Hallgatói Önkormányzata teljes egészében felajánlja az Élménytár Tanoda részére.

Hogy jön ide a Tanoda?

A Tanoda évek óta azzal foglalkozik, hogy a mélyszegénységben élő, tanulásban hátrányból induló gyermekek számára lehetőséget biztosít, hogy napjaikat kitöltsék szórakoztató és egyben fejlesztő tevékenységekkel. Ezzel ösztönzik őket a felelősségvállalásra, saját erőből megszerzett értékek kiépítésére és segítséget nyújtanak nekik sikerélmények szerzésére iskolán belüli és iskolán kívüli programok alatt, ahol önbizalmat és önbecsülést nyerhetnek. Most a mi segítségünket kérik!

Lepj meg te is másokat!

Üdvözlettel,