Meghívó - Ipseus felhasználói tréning és szakmai workshop

Meghívó

az

Ipseus felhasználói tréning és szakmai workshop

angol és magyar nyelvű szakmai rendezvényre

KAB-KT-16-25772

„Új pszichoaktív szerhasználók identitása és közösségi

kapcsolathálózata”

Prof. Roger Ellis, O.B.E. (Social and Health Evaluation Unit, SHEU)

Allen Erskine Ipseus tréner (Identity Exploration Limited)

Dr. habil B. Erdős Márta, PhD tanszékvezető egyetemi docens, PTE

Az Ipseus számítógépes szoftver az attitűd- és identitásvizsgálatok kitűnő, érzékeny, kvalitatív és kvantitatív módszereket ötvöző eszköze. Egy, a szoftver kifejlesztésének hátterében lévő elméletekről, valamint a szoftver logikájáról tartott rövid bevezető előadás után a résztvevők megismerkednek a szoftver használatával, különös tekintettel az eredmények kiértékelésének kérdéseire. A tréninget követő workshop célja a tréning során megfogalmazódó kérdések, ötletek közös megvitatása. (A szoftver alapfunkciókat tartalmazó változata ingyenesen is elérhető.)

A tréning/workshop helyszíne és időpontja: Pécs, 7626 Ifjúság útja 6., A épület E323-as terem

Időpont: 2017. augusztus 22. kedd 9.00 -15.00

Regisztráció: A tréningen és a workshopon való részvétel a Bölcsészettudományi Kar munkatársai és hallgatói számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy részvételi szándékát legkésőbb 2017. augusztus 20-ig jelezze az alábbi e-mail címen: negydimenzio@gmail.com