Tagtoborzó a pécsbányai tanulókörbe

Figyelmükbe ajánljuk a pécsbányai tanulókör felhívását:

"Már 5.tanévünket kezdjük a pécsbányai tanulókörrel. Idén az egyéni segítségnyújtás mellett szeretnénk kollektív elemeket is bevezetni a tanulásba: minden alkalommal helyesírás-gyakorlást és kéthetente játékos angol tanítást. A motiválórendszerünk alapja továbbra is a mannapontok gyűjtése és a nyári jutalomtábor lesz - csak azoknak, persze, akik javítanak a tanulámányi eredményükön.

A tanulókör akkor működik ideálisan, ha minden gyereknek személyes segítője van, aki csak rá figyel az egyórás tanulóidőben, és nyomonköveti a fejlődését.

Ahhoz, hogy az idei tanulókör ideálisan működhessen, MÉG SZÜKSÉGÜNK LENNE NÉHÁNY SEGÍTŐ JELENTKEZÉSÉRE, akik szívesen segítenének általános iskolás pécsbányai gyerekeknek. A segítők 17 éves kortól jöhetnek, nagymamákat is szívesen fogadunk:)

Ha érdekel a lehetőség, vagy tudsz valakit, akit érdekelhet, a következő elérhetőségen tudunk bővebb információt nyújtani:

Katona Kriszta

soldierkrisz@yahoo.com "